HAKKIMIZDA

ÇOLAK & DERYAN HUKUKÇOLAK & DERYAN Hukuk Bürosu Av. N. Mert ÇOLAK ve Av. Selin DERYAN tarafından kurulmuş olup kuruluş gayesi; detaylı araştırma ve bilgiye dayanan hukuk hizmetini, hızlı ve müvekkiller için uygulanabilir kılarak sunmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek gayesi ile kurulan Hukuk Büromuz, genç ve dinamik bir kadro ile müvekkillerinin her an ulaşabileceği ve uzun sureli güven ilişkisi ile hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmeye özen göstermektedir.

Büromuz, Türk Hukuk Sistemi'nin her alanında hizmet vermektedir. Özellikle; İcra Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku ve İdare Hukuku başta olmak üzere günümüz hayatında ortaya çıkması muhtemel sorunları engelleyecek ve ortaya çıkan sorunları çözecek nitelik ve kapasitededir. Bununla birlikte, teknik çözüm gerekliliği yüksek olan konu ve davalarda uzman akademisyen ve hukukçularla beraber hareket etmekteyiz.

ÇOLAK & DERYAN Hukuk Bürosu olarak; hukuki danışmanlık ve hukuki anlaşmazlıkların çözümünde en iyi hizmeti, etik değerlere bağlı kalarak sunmak temel önceliğimizdir.

Hukuki Sorunlarınızda Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin

Hukuki Sorun ve Davalarınızda Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetlerimizle Yanınızdayız.